Bert zit op één lijn met de waarden van MCX


By Marije Politiek 1 december 2025

"Het is voor mij persoonlijk minder belangrijk wat de inhoud van mijn werkzaamheden is maar wel belangrijk in welke omgeving ik werk, de sfeer moet goed zitten en dat is bij MCX zeker het geval!" Vertelt MCX-collega Bert met enthousiasme.

Als je snel geld wilt verdienen dan zou ik je adviseren naar een ander bedrijf te gaan, met targets werken we hier niet. Ook zijn de doorgroeimogelijkheden bij MCX wellicht iets beperkter dan bij grote organisaties maar hier zijn veel andere voordelen; de functies zijn hier breder en verantwoordelijkheden groter. Als je het leuk vindt om jouw technische kennis te verbreden of verdiepen, dan zit je bij MCX goed. 

Bert MCX

Bovendien wil ik behandeld worden op de manier waarop ik anderen behandel. Dit is ook de visie van de directeur en dat merk je bij MCX. Dit eerlijk zakendoen maakt het makkelijker in contact met klanten. Ze weten dat we betrouwbaar zijn. Ik zou niet bij een bedrijf willen werken waar eerlijkheid een onbelangrijke waarde is. Ook de eigenschap loyaliteit komt bij mij naar boven als ik aan MCX denk. Dit is een eigenschap die ik terugzie bij mijn collega’s. Iedereen is hier gelijk, niemand is belangrijker dan de ander. 


Het is leuk om te werken bij een bedrijf waar de directeur een collega is, en dat hij ook nog eens heel toegankelijk is, maakt het alleen maar makkelijker. 



Maar die openheid geldt niet alleen voor de directeur, eigenlijk zijn alle collega’s fijne mensen om mee samen te werken. Zo heb ik aan de avonturen die we hebben meegemaakt op de uitjes die we in het verleden hebben gehad, mooie herinneringen. Maak jij ook graag nieuwe herinneringen samen met ons?

We doen het graag net even anders

Onze kracht zit in mensen die Oracle snappen en altijd nieuwsgierig zijn naar wat er écht speelt. Ontdek hoe we werken en wie we zijn.


Blijf op de hoogte

Niets missen van het belangrijkste MCX‑nieuws, ontwikkelingen in cloud, Oracle en security, en onze kijk op techniek en samenwerking? Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.

Contact Us

Nieuwste blog berichten

Vrouw typt aan een bureau met een grote monitor in een moderne kantoorgang.
door Marije Politiek 22 januari 2026
PeopleSoft Integration Broker (IB) had jarenlang een bekende beperking bij het uitvoeren van outbound HTTPS calls naar servers die SNI (Server Name Indication) vereisen. Standaard resolveert IB hostnames naar IP-adressen voordat de TLS handshake wordt opgezet. Hoewel dit in veel situaties werkt, voorkomt deze aanpak dat Java de hostname meestuurt in de TLS handshake. Hierdoor falen verbindingen naar endpoints waarvoor SNI verplicht is, iets wat steeds vaker voorkomt in moderne cloudomgevingen.
JMeter & PeopleSoft: pionieren in performance testing
door Marije Politiek 15 januari 2026
Performance testing is cruciaal voor het leveren van betrouwbare IT-diensten. Maar wat als er nauwelijks documentatie bestaat over hoe je jouw specifieke systemen goed kunt testen? Precies die uitdaging ging MCX aan met het combineren van JMeter en PeopleSoft – een traject dat begon met frustratie, maar eindigde in innovatie. “Het was een worsteling, maar juist dat maakt het eindresultaat zo bevredigend.” Zegt Anu Khurana, Subject Matter Expert bij MCX. Lees het volledige blog van Anu hieronder.
Patchen van ExaCS-clusters met OCI-CLI
door Marije Politiek 9 september 2025
MCX legt uit hoe je ExaCS-clusters veilig en efficiënt up-to-date houdt met OCI-CLI. Praktische basisstappen uitgelegd door Infrastructuur Specialist Mark Kempers.